X Wojewódzki Turniej Tenisa

Wydarzenia

Uczestnicy z Warmii i Mazur od 10 lat zmagają się z wielkimi emocjami, które towarzyszą im w trakcie Wojewódzkiego Turnieju Tenisa o Puchar Prezesa Stowarzyszenia „Jesteśmy Razem”. Hala przy SP nr 2 ponownie wypełniła się fanami tenisa. W rozgrywkach wzięło udział 11 drużyn. Pierwsze miejsce w kategorii uczestnik wywalczył Zbigniew Baranowski, drugie miejsce zajął reprezentant lidzbarskiego ośrodka – Radosław Wiśniowski. Na trzeciej pozycji uplasował się Daniel Lakei. Wśród kadry triumfował Szymon Szewczyk, który w finałowej rozgrywce pokonał Janusza Głębockiego. Medal za trzecie miejsce odebrał Sławomir Bałchan z Elbląga. Gratulujemy wszystkim uczestnikom, że pielęgnują w sobie ducha sportowej rywalizacji.