PAMIĘTAMY….
Podczas naszych warsztatów uczestnicy tworzyli wianki pamięci, symbol miłości i wspomnień o tych, którzy kiedyś byli z nami. W ostatnich dniach odwiedziliśmy miejsca spoczynku naszych znajomych, by uporządkować groby, położyć wianek i zapalić znicz. To piękna tradycja, która pozwala zatrzymać się na chwilę, pomyśleć o przyjaciołach i znajomych, którzy byli częścią naszego ośrodka, a dziś żyją w naszych wspomnieniach. Bo dzięki pamięci, wciąż są z nami.












