WIZYTA GOŚCI Z UTW
Mieliśmy ogromną przyjemność gościć grupę wyjątkowych osób z Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Tym razem odwiedzili nas słuchacze z Olsztyna. Nasi goście z dużym zainteresowaniem poznawali codzienne funkcjonowanie naszego ośrodka. Liczne pytania, zaangażowanie oraz ciekawość, z jaką podchodzili do naszej działalności, sprawiły nam wiele radości. Serdecznie dziękujemy za odwiedziny, inspirujące rozmowy oraz wiele ciepłych i życzliwych słów. To właśnie takie spotkania i płynąca z nich pozytywna energia są dla nas niezwykle cenne i motywują nas do dalszego działania. Nasze drzwi są zawsze otwarte. Zapraszamy ponownie.














