KONKURS PLASTYCZNY „SZTUKA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH”
Rozstrzygnięto etap XXII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Sztuka Osób Niepełnosprawnych”. Komisja oceniła aż 122 nadesłane prace. Wśród laureatów znalazł się także Nasz Gerard, który zdobył III miejsce w kategorii malarstwo i witraż za pracę pt. „Drabina marzeń sennych”. Sukces ten został osiągnięty pod czujnym okiem instruktorki Anna Rybacka. Gerard robi ogromne postępy, a jego zaangażowanie i talent przynoszą wspaniałe efekty. Serdecznie gratulujemy i bardzo się cieszymy, że tak pięknie nas reprezentujesz.



