XVIII TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR PREZESA

Wydarzenia

XVIII Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa Stowarzyszenia „Jesteśmy Razem” za nami! Tegoroczna edycja miała wyjątkowy charakter, był to już pełnoletni, 18 turniej. To wydarzenie na stałe wpisało się w kalendarz naszych spotkań i każdego roku gromadzi uczestników z Ośrodków Terapeutycznych, którzy chętnie podejmują sportowe wyzwania. W tym roku udział w Turnieju wzięło 11 ośrodków. Celem zawodów jest nie tylko rywalizacja sportowa, ale przede wszystkim integracja, budowanie relacji oraz wspólne spędzanie czasu w atmosferze wzajemnego szacunku i dobrej zabawy. Każdy mecz dostarczał wielu emocji, a uczestnicy po raz kolejny pokazali ogromne zaangażowanie, determinację i sportowego ducha.

Turniej po raz kolejny został rozegrany w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Górowie Iławeckim. Serdecznie dziękujemy Dyrektorowi szkoły, Dariuszowi Hawrylcowi za udostępnienie obiektu. Dziękujemy także zawodnikom, opiekunom, oraz kibicom za obecność i stworzenie wyjątkowej atmosfery. Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom, każdy z Was jest wygranym!

Do zobaczenia podczas kolejnej edycji turnieju🏓🏆🏅