IX FILMOWY PIKNIK Z BAREJĄ
Bareja wrócił na jeden dzień!
11 czerwca, o godz. 10:00, rozpoczął się IX okrągły Filmowy Piknik z Bareją.
Od rana uczestnicy i kadra zamieniali się w bohaterów kultowych produkcji z lat 70. i 80. Panie w kolorowych sukienkach w grochy i szerokich spódnicach. Panowie w marynarkach i koniecznie pod krawatem, żeby byli mniej awanturujący się.
Szczególną uwagę zwracały fryzury – były loki, tapirowane grzywki, ondulacje.
W tle rozbrzmiewały największe przeboje minionych dekad oraz znane teksty z filmów Barei.
Prawdziwą atrakcją okazały się odgrywane przez uczestników i pracowników kultowe scenki oraz konkurencje nawiązujące do czasów PRL-u.
Najważniejsze było jednak to, że piknik połączył uczestników z wielu ośrodków.
Wspólny śmiech, muzyka, dansing – to odrobina sentymentalnej podróży w czasie.
Zgodnie przyznajemy, że humor Barei pozostaje aktualny.
„Trudno, co robić”.


















